UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo dobrze, że miasto wspiera różne formy aktywnego wypoczynku. Zarówno lodowisko jak i wyciąg narciarski są w Elblągu od dawna i stały się lokalną tradycją i atrakcją. Dotacja na promocję sportów zimowych w naszym mieście jest strzałem w dziesiątkę. Jeżeli ktoś nie jest zainteresowany tą formą wypoczynku niech się interesuje jak miasto wydaje pieniądze na to co jest bliższe jego sercu. Proszę o ocenę wydawania pieniędzy przez tą fundację osoby uprawiające lub chcące zacząć uprawiać sporty zimowe, a nie osoby, które nie mają na ten temat zielonego pojęcia.

Narciarz amator