A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Te Sądy w Elblągu są tylko i wyłącznie do wymiany. W nich znajdziesz wszystko oprócz Sprawiedliwości. 99,9% odwołań do Sądu Okręgowego jest odrzucanych, więc pytanie po co on w ogóle jest??? Chyba wyłącznie do brania nie małej kasy!!! Kiedy w końcu reforma sądownictwa dopadnie te Sądy???
@p\sbk, - " W jakim ja kraju żyję?" - Bardzo dobre pytanie? Może odpowiem a mianowicie wszystko w tym kraju jest chore a w szczególności Sądy, Prokuratury, Policja. Przykładowo sędziowie kradnący części do wkrętarek, kradnący kiełbasy, odzież, jeżdżący po pijanemu. biorący łapówki itd. itd. .Ludzie, gdzie my żyjemy??? Normalna dzicz i tacy ludzie później wydają wyroki na obywatelach. Powiedzcie czy to nie jest chore!!! PiS do cholery zróbcie z tym w końcu porządek, tak dalej nie może być !!!!!
syn klawisza będzie się uczył francuskiego
nie rozumiem?
a czy sadystą nie jest przypadkiem maż szanownej pani, który znęca się nad rodziną?
@if - to prawda, to też damski bokser i kark,
dlatego wlasnie PIS musi zreformowac polskie sądownictwo i przeprowadzic w nim gruntowna rewolucje. bo obecnie polski wymiar sprawiedliwosci to cyrk. na nic protesty kodziarzy na nic stanie ze zniczami pod sadem. idziemy po was.
Ludzie stuknijcie się w te ciemne łby. .. a ile miał dostać? 10 lat, 15? A może sądy ludowe wam się marzą. .. gdzie można by wyładować swoja własną agresję?
A może jeszcze tak wymierzyć sprawiedliwość i dotrzeć do osób nauczycieli szkół, nie wspomnę o innych służbach które w czasach PRL-u i chwile po dopuszczały się przemocy wobec nieletnich, nie jednokrotnie byłem światkiem bicia wyrywaniu uszu, włosów, biciu wskaźnikiem po całym ciele, rzucaniu twardymi przedmiotami, upokarzaniu
nie stawianie się na dozór to jaka postawa? jak na sąd elbląski faktycznie się "wykazali"
należy się pochwała innej prokuratury że chociaż wnioskowała