UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Te Sądy w Elblągu są tylko i wyłącznie do wymiany. W nich znajdziesz wszystko oprócz Sprawiedliwości. 99,9% odwołań do Sądu Okręgowego jest odrzucanych, więc pytanie po co on w ogóle jest??? Chyba wyłącznie do brania nie małej kasy!!! Kiedy w końcu reforma sądownictwa dopadnie te Sądy???


Anuluj