UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@p\sbk, - " W jakim ja kraju żyję?" - Bardzo dobre pytanie? Może odpowiem a mianowicie wszystko w tym kraju jest chore a w szczególności Sądy, Prokuratury, Policja. Przykładowo sędziowie kradnący części do wkrętarek, kradnący kiełbasy, odzież, jeżdżący po pijanemu. biorący łapówki itd. itd. .Ludzie, gdzie my żyjemy??? Normalna dzicz i tacy ludzie później wydają wyroki na obywatelach. Powiedzcie czy to nie jest chore!!! PiS do cholery zróbcie z tym w końcu porządek, tak dalej nie może być !!!!!


Anuluj