UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie stawianie się na dozór to jaka postawa? jak na sąd elbląski faktycznie się "wykazali" należy się pochwała innej prokuratury że chociaż wnioskowała

....

Anuluj