UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie stawianie się na dozór to jaka postawa? jak na sąd elbląski faktycznie się "wykazali" należy się pochwała innej prokuratury że chociaż wnioskowała
....
nie stawianie się na dozór to jaka postawa? jak na sąd elbląski faktycznie się "wykazali" należy się pochwała innej prokuratury że chociaż wnioskowała
....