UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A może jeszcze tak wymierzyć sprawiedliwość i dotrzeć do osób nauczycieli szkół, nie wspomnę o innych służbach które w czasach PRL-u i chwile po dopuszczały się przemocy wobec nieletnich, nie jednokrotnie byłem światkiem bicia wyrywaniu uszu, włosów, biciu wskaźnikiem po całym ciele, rzucaniu twardymi przedmiotami, upokarzaniu

zakr.