UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Te Sądy w Elblągu są tylko i wyłącznie do wymiany. W nich znajdziesz wszystko oprócz Sprawiedliwości. 99,9% odwołań do Sądu Okręgowego jest odrzucanych, więc pytanie po co on w ogóle jest??? Chyba wyłącznie do brania nie małej kasy!!! Kiedy w końcu reforma sądownictwa dopadnie te Sądy???