A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
może jakby rozpatrywał to Gdańsk nie było by śmiechu warte a tak zarobili adwokaci itd.
Zrobić to samo temu zwyrodnialcowi i do paki.
Tylko, że to pis stanowi prawo, a sądy jedynie działają w granicach prawa. Co do tej reformy to jest TYLKO wymiana kadrowa i nie wniesie ona nic co usprawni pracę sądów.
A może warto by się zastanowić dlaczego wyroki ELBLĄSKIEGO SĄDU budzą zawsze tyle emocji
@Rych - Bo ludzie komentujący tutaj nie mają zielonego pojęcia o sądownictwie i nie wiedzą, że sądy działają tylko w granicach prawa. W kodeksie karnym jest przypisany przedział kar do poszczególnych przestępstw i sądy wydają wyroki TYLKO zgodnie z tym co jest zapisane w KK. Może się to podobać lub nie, ale takie mamy prawo w polsce.
@RebeccaA.BärbelvonShmidt - - Przestań pieprzyć !!! O jakim prawie Ty mówisz !!! Ale oprócz prawa trzeba mieć jeszcze w tych ich nie zawsze mądrych łepetynach. Prawo jak najbardziej, ale trzeba też wiedzieć, że należy się trochę empatii dla ludzi i trochę słuchać, co oni zeznają i nie traktować wszystkich jako kłamców. Zresztą ludzie w sądach traktowani są jak śmieci, przykładem niech będzie sędzia SR B. KULESZA.
Ponad 80% społeczeństwa chce zmiany w sądownictwie i na tym powinna być dyskusja zakończona. Po co tyle pisać bez sensu, suweren się wypowiedział i tyle. .. .
syn klawiasza:-) brawo tata:-) każdy się chętnie tobą zajmie