UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżdżem cięzarówkom i jestem zawodowym kierowcom i mówię stanowcze NIE wszystkim rowerzystą, kierowcą osobówek i przechodnią! Nikt z nich nie umie jeździć i chodzić! Nie znają przepisów i na drogę się pchajom! Najgorsi Ci kierowcy! Nie wiedzą, że mój zestaw w miejscu się nie zatrzyma?! Na kurs ich wysłać!

zawodowiec

Anuluj