UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeżdżem cięzarówkom i jestem zawodowym kierowcom i mówię stanowcze NIE wszystkim rowerzystą, kierowcą osobówek i przechodnią! Nikt z nich nie umie jeździć i chodzić! Nie znają przepisów i na drogę się pchajom! Najgorsi Ci kierowcy! Nie wiedzą, że mój zestaw w miejscu się nie zatrzyma?! Na kurs ich wysłać!
zawodowiec