UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakiś czas temu przesiadłem się na rower i na wszystko mam wyje. .ne, najlepsze jest to że nie patrze na przepisy jak kierowcy, żadnych punktów nie łapie a i po piwie spoko można jechać bo prawka nie zabiorą.


Anuluj