UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dokładnie! nie pucować się, nie pomagać im!! potem oni wszystko sobie przypisza, dodatki, nagrody, staty, nie pucować się! niech sami sobie zarobią na swoją pensję, a nie do ludzi idą! A zapłacicie nam za to????