UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dokładnie! nie pucować się, nie pomagać im!! potem oni wszystko sobie przypisza, dodatki, nagrody, staty, nie pucować się! niech sami sobie zarobią na swoją pensję, a nie do ludzi idą! A zapłacicie nam za to????