Znęcał się nad matką, zgłosił to policjant

9
08.06.2018
Znęcał się nad matką, zgłosił to policjant
Policjant dzielnicowy sam złożył zawiadomienie o znęcaniu się nad 80- letnią kobietą przez jej 60-letniego syna. Policjant, podczas wizyty w mieszkaniu, zauważył na twarzy kobiety ślady pobicia. Ta w ciszy znosiła cierpienie i znęcanie się. 60-latka zatrzymał policjant dzielnicowy.
Podczas wczorajszej (7 czerwca) wizyty w mieszkaniu dzielnicowy zauważył na twarzy kobiety ślady pobicia. Ta nie chciała zawiadamiać policji o tym, że znęca się nad nią syn. Policjant zatrzymał 60-letniego mężczyznę. Gdy ten trafił do policyjnego aresztu przesłuchano świadków znęcania się nad 80-latką. Sprawca usłyszał zarzut znęcania się nad matką: wyzywania, grożenia, popychania a także rękoczynów. W ich wyniku kobieta miała na twarzy liczne zasinienia. Policjanci zebrali dla sądu materiał dowodowy. Wystąpiono także z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzny na czas prowadzonego postępowania. 60-latek groził także swoim sąsiadom. Za znęcanie może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Do 5 lat? chyba za każde słowo i szturchnięcie (siniak)
(2018.06.08)

info

9  
  0
Brawo dla dzielnicowego! Oby więcej takich
jaaa (2018.06.08)

info

16  
  0
Takie ścierwo powinno się zrzucać ze skały w przepaść. Jak można uderzyć tym bardziej bić własną matkę ? Policjant być może uratował staruszce życie.
D..R.. (2018.06.08)

info

14  
  0
Z reguły dzielnicowi są praktycznie do brania tylko pensji ( z mojego doświadczenia). Musiał dostać jakiś cynk, że w ogóle się tam pojawił. Tacy sumienni to oni nie są !!! Zresztą ogólnie policja elbląska jest do niczego w kwestii rozwiązywania problemów obywateli, smutne, ale prawdziwe.
(2018.06.09)

info

2  
  7
W końcu jakiś policjant z powołania. Brawo
fjfjfj (2018.06.09)

info

9  
  1
Piep..ny synuś pewnie żul
Jsjsjs (2018.06.09)

info

6  
  0
podnieść na Matkę rękę, to najgorsza porażka rodzica powinien nie wyjść z ciupy, ,wielkie brawa dla dzielnicowego, ,oby więcej takich było ludzkich, i nie obojętnych gdyż za dużo przemocy w domach się dzieje, ,a sąsiedzi zamiast pomóc starszej pani, to swym milczeniem przyzwalają na przemoc czy to wobec dzieci, czy kobiety żony, Matki, bohater do słabej i biednej kobiety, śmieć pieprzony, szkoda, że to coś po ziemi chodzi, ,
grace (2018.06.10)

info

3  
  0
W sg znów mobbing. Każą legithmowac ludzi na statystyki. To się smutno skończy. Grubość zza biurek będą musieli wyjść na ulicę i do lasu!!!
(2018.06.10)
Będzie drugi Malbork w Elblągu i Krynicy
(2018.06.10)