UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

podnieść na Matkę rękę, to najgorsza porażka rodzica powinien nie wyjść z ciupy, ,wielkie brawa dla dzielnicowego, ,oby więcej takich było ludzkich, i nie obojętnych gdyż za dużo przemocy w domach się dzieje, ,a sąsiedzi zamiast pomóc starszej pani, to swym milczeniem przyzwalają na przemoc czy to wobec dzieci, czy kobiety żony, Matki, bohater do słabej i biednej kobiety, śmieć pieprzony, szkoda, że to coś po ziemi chodzi, ,

grace