UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z reguły dzielnicowi są praktycznie do brania tylko pensji ( z mojego doświadczenia). Musiał dostać jakiś cynk, że w ogóle się tam pojawił. Tacy sumienni to oni nie są !!! Zresztą ogólnie policja elbląska jest do niczego w kwestii rozwiązywania problemów obywateli, smutne, ale prawdziwe.