UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z reguły dzielnicowi są praktycznie do brania tylko pensji ( z mojego doświadczenia). Musiał dostać jakiś cynk, że w ogóle się tam pojawił. Tacy sumienni to oni nie są !!! Zresztą ogólnie policja elbląska jest do niczego w kwestii rozwiązywania problemów obywateli, smutne, ale prawdziwe.


Anuluj