UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z reguły dzielnicowi są praktycznie do brania tylko pensji ( z mojego doświadczenia). Musiał dostać jakiś cynk, że w ogóle się tam pojawił. Tacy sumienni to oni nie są !!! Zresztą ogólnie policja elbląska jest do niczego w kwestii rozwiązywania problemów obywateli, smutne, ale prawdziwe.