UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W sg znów mobbing. Każą legithmowac ludzi na statystyki. To się smutno skończy. Grubość zza biurek będą musieli wyjść na ulicę i do lasu!!!


Anuluj