UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W sg znów mobbing. Każą legithmowac ludzi na statystyki. To się smutno skończy. Grubość zza biurek będą musieli wyjść na ulicę i do lasu!!!
W sg znów mobbing. Każą legithmowac ludzi na statystyki. To się smutno skończy. Grubość zza biurek będą musieli wyjść na ulicę i do lasu!!!