Wybrany wątek opinii

W sg znów mobbing. Każą legithmowac ludzi na statystyki. To się smutno skończy. Grubość zza biurek będą musieli wyjść na ulicę i do lasu!!!
(2018.06.10)
Będzie drugi Malbork w Elblągu i Krynicy
(2018.06.10)
Powrót do komentarzy