Wybrany wątek opinii
W sg znów mobbing. Każą legithmowac ludzi na statystyki. To się smutno skończy. Grubość zza biurek będą musieli wyjść na ulicę i do lasu!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Będzie drugi Malbork w Elblągu i Krynicy
Do moderacji
Odpowiedz
1
0