Zatrzymani za narkotyki

11
10.01.2018
Zatrzymani za narkotyki
Wczoraj (9 stycznia) policjanci z Elbląga zatrzymali dwóch mężczyzn pod zarzutem posiadania narkotyków. Grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności. Policjanci przypominają, ze posiadanie nawet niewielkiej ilości narkotyków jest przestępstwem.
Obydwa zatrzymania miały miejsce wczoraj w Elblągu. Pierwsze około godz. 17 na Grobli św. Jerzego. Tam policjanci z prewencji kontrolowali 21-latka. Znaleźli przy nim woreczek z marihuaną. Taki sam narkotyk kryminalni znaleźli przy 20-letnim mężczyźnie, którego zatrzymali pięć godzin później na ulicy Szarych Szeregów. Obydwaj mężczyźni odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

a sąsiad wali denaturat, niech policja mu "pomoże" przecież sobie szkodzi! Dziki kraj gdzie za skatowanie kogoś sa smieszne wyroki a za posiadamnie suszu konopnego grozi więzienie. Kto jest poszkodowany? Nie ma poszkodowanego nie powinno być przestępstwa i kary więzienia! Mandat góra i do domu. Zamordyzm podbijający statystyki policyjne.
szimurina (2018.01.10)

info

17  
  1
Wstydzilibyscie się tym chwalić polucjanty. Statystyki rosną, będzie premia i chlanie wódki a ludzie, któzi nic nikomu złego nie zrobili maja nasr w papierach. Gnebicie ludzi! U braci Czechów mozna, w USA można Portugalia, Holandia , Urugwaj... w cywilizowanych krajach jak UK, Niemcy za coś takiego jest mandat bo to wykroczenie. Dziwię się Arabów ze tam alkohol jest zakazany a u nas jak w Iranie tylko z ziół em
ZdzislawDyrmanzasadniczo (2018.01.10)

info

10  
  1
A bajzel na Bałuckiego z dopalaczami wciąż ma się dobrze. Co chwilę rejestrują się pod nową nazwą aby uniknąć kar nakładanych przez kontrole. Co robi Urząd Skarbowy ??!!. Czy na tych cwaniaków naprawdę nie ma paragrafu ?
zssypt (2018.01.10)

info

13  
  0
w Olsztynie typ z arabi podćiąl Polakowi gardło tchawica rozj. .. .. ledwo przezył arabi na wolnosci 10tys kaucji hehehe
,nv (2018.01.10)

info

0  
  0
za dopalacze ktore zabijaja nie karaja a za trawe ktora leczy zamykaja
adsasdad (2018.01.10)

info

5  
  0
ale sukces! gratulacje dla elbląskiej policji za złapanie tych groźnych bandytów! ale kara cos krótka grozi. .. tylko 3 lata więzienia za trawkę na własny uzytek u dorosłych obywateli ?
mrteee (2018.01.10)

info

4  
  0
A papierosy, które są dużo bardziej uzależniające i 100 razy bardziej szkodliwe dla zdrowia od Marihuany są w pełni legalne. To jest dopiero patologia prawna.
StefanK (2018.01.10)
@StefanK - a sklepy etanolowo nikotynowe co 100 metrów
mrteee (2018.01.10)
A czemu nie napisaliście że zostali zatrzymani za głupie 0.3,bohaterzy od siedmiu boleści. Zróbcie coś z tymi dopalaczami.
bekazpolicji (2018.01.11)

info

3  
  0
brawo wreszcie usadzili gnoja należało mu się a pies jak by był mądry powinien mu j. .. .a odgryźc
(2018.01.12)

info

0  
  0