Obydwa zatrzymania miały miejsce wczoraj w Elblągu. Pierwsze około godz. 17 na Grobli św. Jerzego. Tam policjanci z prewencji kontrolowali 21-latka. Znaleźli przy nim woreczek z marihuaną. Taki sam narkotyk kryminalni znaleźli przy 20-letnim mężczyźnie, którego zatrzymali pięć godzin później na ulicy Szarych Szeregów. Obydwaj mężczyźni odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter