UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A bajzel na Bałuckiego z dopalaczami wciąż ma się dobrze. Co chwilę rejestrują się pod nową nazwą aby uniknąć kar nakładanych przez kontrole. Co robi Urząd Skarbowy ??!!. Czy na tych cwaniaków naprawdę nie ma paragrafu ?

zssypt

Anuluj