UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wstydzilibyscie się tym chwalić polucjanty. Statystyki rosną, będzie premia i chlanie wódki a ludzie, któzi nic nikomu złego nie zrobili maja nasr w papierach. Gnebicie ludzi! U braci Czechów mozna, w USA można Portugalia, Holandia , Urugwaj... w cywilizowanych krajach jak UK, Niemcy za coś takiego jest mandat bo to wykroczenie. Dziwię się Arabów ze tam alkohol jest zakazany a u nas jak w Iranie tylko z ziół em
ZdzislawDyrmanzasadniczo