UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czemu nie napisaliście że zostali zatrzymani za głupie 0.3,bohaterzy od siedmiu boleści. Zróbcie coś z tymi dopalaczami.
bekazpolicji
A czemu nie napisaliście że zostali zatrzymani za głupie 0.3,bohaterzy od siedmiu boleści. Zróbcie coś z tymi dopalaczami.
bekazpolicji