UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czemu nie napisaliście że zostali zatrzymani za głupie 0.3,bohaterzy od siedmiu boleści. Zróbcie coś z tymi dopalaczami.

bekazpolicji

Anuluj