UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ale sukces! gratulacje dla elbląskiej policji za złapanie tych groźnych bandytów! ale kara cos krótka grozi. .. tylko 3 lata więzienia za trawkę na własny uzytek u dorosłych obywateli ?
mrteee
ale sukces! gratulacje dla elbląskiej policji za złapanie tych groźnych bandytów! ale kara cos krótka grozi. .. tylko 3 lata więzienia za trawkę na własny uzytek u dorosłych obywateli ?
mrteee