11
10.01.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

To jest tak jakby dorosłych ludzi karali za posiadanie butelki wina albo wódki. .. Ile nasze państwo wydaje pieniedzy na taki bezsens?
gonzoo (2018.01.12)

info

3  
  0