Zatrzymali kolejnego dilera narkotykowego

16
28.05.2015
Zatrzymali kolejnego dilera narkotykowego
fot. nadesłana
Policjanci kryminalni z Elbląga zatrzymali 44-latka, który jest podejrzany o handel narkotykami. W mieszkaniu i w piwnicy, które użytkował funkcjonariusze znaleźli blisko 260 gramów amfetaminy i 17 gramów marihuany. Usłyszał zarzut usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.
Policjanci mieli informacje, że w miejscu zamieszkania 44-letniego Waldemara Z. mogą być narkotyki. Nie mylili się. W wynajmowanym lokalu w centrum miasta funkcjonariusze zabezpieczyli 257 gramów poporcjowanej i przygotowanej do sprzedaży amfetaminy i 17 gramów marihuany. Część narkotyków była ukryta w piwnicy. Wszystko to podejrzany schował w szklanym słoiku i metalowym pudełku.
Zatrzymali kolejnego dilera narkotykowego

   Przyznał się i powiedział, że handel narkotykami był jego sposobem na życie. Teraz odpowie za usiłowanie wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara do 12 lat więzienia. Wcześniej był karany za znęcanie. Dzisiaj sąd podejmie decyzję o tymczasowym areszcie dla mężczyzny.
   
   
Jakub Sawicki, KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie żal mi go. Jakby samą trawką jeszcze zył, to może ok, ale amfetamina ? Kto bierze ten syf :/
asdasd (2015.05.28)

info

10  
  2
No to jeszcze czerwona buda na dużym parkingu na Zawadzie. .Zaklejone szyby, kamery z każdej strony dachu, czynne dla wtajemniczonych całą noc. .Jakieś dobre ciuciu może tam sprzedają. .,
(2015.05.28)

info

5  
  6
Kiedy Państwo przestanie się zajmować głupotami i karać za niewinność? To prawo jest chore! Nie ma przestępstwa bez ofiary. Dorosły człowiek powinien kupować i sprzedawać co chce na wolnym rynku. Ale w Polsce rządzi socjalizm!
bredziak (2015.05.28)
stary a głupi
papirus2 (2015.05.28)

info

0  
  2
bredzisz chory człowieku. .. .
kwiatkowski (2015.05.28)
Rosiak was zdyma drobne knóry
joolk (2015.05.28)
Ty jesteś naprawde nie normalny idioto lecz się hmmm nie nie długo ktoś cię wyleczy
(2015.05.30)
Kto to ten Rosiak
(2015.05.31)
oooo proszę walduek a jego koleżka w pasłęku też ma
fffffffgggggg (2015.06.04)
frajer
gruby12 (2015.06.05)