Zatrzymali kolejnego dilera narkotykowego
fot. nadesłana
Policjanci kryminalni z Elbląga zatrzymali 44-latka, który jest podejrzany o handel narkotykami. W mieszkaniu i w piwnicy, które użytkował funkcjonariusze znaleźli blisko 260 gramów amfetaminy i 17 gramów marihuany. Usłyszał zarzut usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.