16
28.05.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Balcer -Bożyczko Damianek wystawia jak leci, UWAGA
Wiemcopisze (2015.06.05)

info

4  
  0
Jakim prymitywem i imbecylem jest śmieć ukrywający się pod hasłem "joolk" Każdy jego wpis (gdziekolwiek) pokazuje rozwój tego żałosnego błazna a raczej niedorozwój.
(2015.06.10)

info

1  
  0
joolk do szkoły żałosny patolu, jedno zdanie trzy błędy ortograficzne
(2015.06.10)

info

2  
  0
Rosiak to zwykły frajer z wolności
byłoyoung (2015.06.12)

info

2  
  0
ej ty koluniu "wiemcopisze"zamknij ryja sam walisz z burego kola lamusie
dogmatdogmat (2015.06.16)

info

0  
  2
pavel kunda zagania znow???
(2015.07.17)

info

1  
  0