A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Balcer -Bożyczko Damianek wystawia jak leci, UWAGA
Jakim prymitywem i imbecylem jest śmieć ukrywający się pod hasłem "joolk"
Każdy jego wpis (gdziekolwiek) pokazuje rozwój tego żałosnego błazna a raczej niedorozwój.
joolk do szkoły żałosny patolu, jedno zdanie trzy błędy ortograficzne
Rosiak to zwykły frajer z wolności
ej ty koluniu "wiemcopisze"zamknij ryja sam walisz z burego kola lamusie
pavel kunda zagania znow???