UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to jeszcze czerwona buda na dużym parkingu na Zawadzie. .Zaklejone szyby, kamery z każdej strony dachu, czynne dla wtajemniczonych całą noc. .Jakieś dobre ciuciu może tam sprzedają. .,


Anuluj