UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to jeszcze czerwona buda na dużym parkingu na Zawadzie. .Zaklejone szyby, kamery z każdej strony dachu, czynne dla wtajemniczonych całą noc. .Jakieś dobre ciuciu może tam sprzedają. .,
No to jeszcze czerwona buda na dużym parkingu na Zawadzie. .Zaklejone szyby, kamery z każdej strony dachu, czynne dla wtajemniczonych całą noc. .Jakieś dobre ciuciu może tam sprzedają. .,