Nie żal mi go. Jakby samą trawką jeszcze zył, to może ok, ale amfetamina ? Kto bierze ten syf :/asdasd
Nie żal mi go. Jakby samą trawką jeszcze zył, to może ok, ale amfetamina ? Kto bierze ten syf :/