Zatrzymali 16-latka. Znęcał się nad matką i siostrą
fot. (arch. portEl.pl)
Policjanci zwalczający przestępczość wśród nieletnich elbląskiej policji zatrzymali wczoraj 16-letniego Filipa, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matka i siostrą. Nieletni trafił do policyjnej izby dziecka w Gdańsku. O jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.