UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu to tak trwało długo, przecież sa psychologowie, pedagodzy w szkole, czemu nie poszła po poradę, tylu mamy specjalistów. Nie chcę winić matki, ale to chyba osoba dorosła powinna coś zrobić. Szkoda tylko że tak długo trwało.

oo

Anuluj