UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czemu to tak trwało długo, przecież sa psychologowie, pedagodzy w szkole, czemu nie poszła po poradę, tylu mamy specjalistów. Nie chcę winić matki, ale to chyba osoba dorosła powinna coś zrobić. Szkoda tylko że tak długo trwało.

oo