UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dajcie mi tego chłopaczka, to ja już go tak wychowam, że będzie na kolanach błagał matkę i siostrę o przebaczenie i będzie się starał być najlepszym synkiem na świecie!


Anuluj