Usłyszał zarzut za pobicie

7
06.07.2015
Usłyszał zarzut za pobicie
fot. WS (arch. portEl.pl)
36-letni mężczyzna usłyszał wczoraj zarzut pobicia 51-latka, który w miniony piątek odwiedzał rodzinę na ul. Wiejskiej w Elblągu. Sprawca najpierw zaczął mu ubliżać, a następnie bił go pięściami i kopał po całym ciele. Zaraz po zgłoszeniu policjanci zatrzymali podejrzanego, który w trakcie przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu.
Zdarzenie miało miejsce w miniony piątek około godz. 21. 51-letni mężczyzna odwiedzał rodzinę na ulicy Wiejskiej w Elblągu. Jak wychodził z klatki został zaatakowany przez nieznanego mu sprawcę, który najpierw zaczął mu ubliżać, następnie zaczął go bić pięściami i kopać po całym ciele. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, a ratownicy opatrzyli rozciętą głowy mężczyzny. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Policjanci, którzy zostali wezwani na miejsce zabrali pokrzywdzonego na pokład radiowozu i tak długo patrolowali ulicę, aż zatrzymali podejrzanego, którego wskazała ofiara. Do policyjnego aresztu trafił 36-letni Sebastian O. Miał w organizmie blisko 2,5 promila. Wczoraj dopiero wytrzeźwiał i usłyszał zarzut pobicia. Nie potrafił racjonalne wytłumaczyć swojego zachowania. W uzgodnieniu z prokuratorem dobrowolnie poddał się karze, która wyniosła 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na rok. Wcześniej nie był karany.
   
Jakub Sawicki, KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

troche zbyt mala ta kara! skopal kolesia bez powodu i dzis pewnie znow pije piwko na Wiejskiej pod drewniakiem. Masakra. Popieprzony ten wymiar sprawiedliwosci. Ktos powinien zrobic z tym porzadek.
Masakra (2015.07.06)

info

9  
  1
Mleka niech się napije jak "piwko" mu szkodzi. ..
Smakosz82 (2015.07.06)

info

7  
  0
Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, a ratownicy opatrzyli rozciętą głowy mężczyzny.
(2015.07.06)

info

1  
  1
twardziel- starszego pobił
(2015.07.06)

info

2  
  0
śmieć i tyle
assembly (2015.07.07)

info

1  
  0
Dostał karę w zawieszeniu !!!! W jakim kraju my żyjemy !!! Co to za kara !!!!! Ręce opadają !!! Przecież w ten sposób to my nigdy nie zapanujemy nad takimi przestępcami, bo głośno trzeba powiedzieć, że takimi są i należy karać takie pobicia bez jakiekolwiek pobłażania na bezwzględne więzienie plus wysokie odszkodowanie dla poszkodowanego.
śmiechuwarte (2015.07.07)

info

1  
  0
Szkoda że nie podaliście do informacji że ten rzekomo pokrzywdzony 51 latek to pedofil z nowakowa. .. kiedyś było o tym głośno za darmo nie dostał.
XYZL (2015.07.07)

info

0  
  0