UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dostał karę w zawieszeniu !!!! W jakim kraju my żyjemy !!! Co to za kara !!!!! Ręce opadają !!! Przecież w ten sposób to my nigdy nie zapanujemy nad takimi przestępcami, bo głośno trzeba powiedzieć, że takimi są i należy karać takie pobicia bez jakiekolwiek pobłażania na bezwzględne więzienie plus wysokie odszkodowanie dla poszkodowanego.

śmiechuwarte