UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dostał karę w zawieszeniu !!!! W jakim kraju my żyjemy !!! Co to za kara !!!!! Ręce opadają !!! Przecież w ten sposób to my nigdy nie zapanujemy nad takimi przestępcami, bo głośno trzeba powiedzieć, że takimi są i należy karać takie pobicia bez jakiekolwiek pobłażania na bezwzględne więzienie plus wysokie odszkodowanie dla poszkodowanego.
śmiechuwarte