UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

troche zbyt mala ta kara! skopal kolesia bez powodu i dzis pewnie znow pije piwko na Wiejskiej pod drewniakiem. Masakra. Popieprzony ten wymiar sprawiedliwosci. Ktos powinien zrobic z tym porzadek.

Masakra

Anuluj