UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
troche zbyt mala ta kara! skopal kolesia bez powodu i dzis pewnie znow pije piwko na Wiejskiej pod drewniakiem. Masakra. Popieprzony ten wymiar sprawiedliwosci. Ktos powinien zrobic z tym porzadek.
Masakra
troche zbyt mala ta kara! skopal kolesia bez powodu i dzis pewnie znow pije piwko na Wiejskiej pod drewniakiem. Masakra. Popieprzony ten wymiar sprawiedliwosci. Ktos powinien zrobic z tym porzadek.
Masakra