Uciekł z ośrodka wychowawczego i ukradł rower
fot. policja
Dzisiaj nad ranem (1 lipca) policjanci z Pasłęka zatrzymali 17-latka, który uciekł z ośrodka wychowawczego pod Elblągiem. Nieletni jechał skradzionym w Elblągu rowerem. Odpowie przed sądem jako dorosły. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.