Uciekł z ośrodka wychowawczego i ukradł rower

8
01.07.2016
Uciekł z ośrodka wychowawczego i ukradł rower
fot. policja
Dzisiaj nad ranem (1 lipca) policjanci z Pasłęka zatrzymali 17-latka, który uciekł z ośrodka wychowawczego pod Elblągiem. Nieletni jechał skradzionym w Elblągu rowerem. Odpowie przed sądem jako dorosły. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.
17-latek to mieszkaniec Ostródy. Prawdopodobnie właśnie tam chciał się dostać skradzionym rowerem. Jednoślad ukradł wczoraj wieczorem z terenu elbląskiego dworca PKP. Wcześniej uciekł z placówki wychowawczej pod Elblągiem. Policjanci z Pasłęka zatrzymali go dzisiaj przed godz. 3 na ulicy Sprzymierzonych. Przyznał się do kradzieży. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem. Z uwagi na to, że skończył 17 lat będzie odpowiadał jako dorosły. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.
   Na razie nikt nie zgłosił w sprawie kradzieży roweru. Zwracamy się z prośbą do właściciela o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę (55 230 16 28).
   
Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Złapali go ok 3 bo widać że rower jest bez oświetlenia. Elbląska policja gdzie była. ? Pewnie jechał Grunwaldzką w kierunku Gronowa i dalej starą siódemką. Dobrze że ktoś go nie rozjechał.
(2016.07.01)
Brawo!!! Świetna dedukcja!!! Powinieneś pracować w służbie operacyjnej!!! Jesteś niczym CBŚ, jak my Ci zasdraszczamy!!! Zgłoś się wezmą Cię bez weryfikacji:)
Miki:) (2016.07.01)
Miki, jak się walnie pięścią w stół to nożyce zawsze się odezwą. .. buaaaaachaaaa.
(2016.07.01)

info

0  
  0
pewnie jechał bez świateł i to zainteresowało patrol.
(2016.07.01)

info

4  
  0
za kradziesz roweru 5 lat i tak własnie mamy narodziny. .. .. zamiast mu pomuc to najlepiej zamknąć normalnie kpina
(2016.07.01)
Pomoc to jedno, kradzież to drugie. Gdyby taki człowiek ukradł mi z głodu bochenek chleba i napój, to poszedłbym z nim do sklepu, żeby kupić mu jeszcze jeden bochenek. Ale roweru się nie zje. Degenerat doskonale wie, co jest zle, a co dobre.
(2016.07.02)
Szkoda, że go ktoś nie rozjechał. ,
(2016.07.02)

info

1  
  3
Powinni dopilnować żeby dojechał bez zsiadania z roweru do Ostródy i z powrotem na dworzec PKP w E-gu to przez jakiś czas nie wychodziłby z ośrodka.
(2016.07.03)

info

0  
  0