UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Złapali go ok 3 bo widać że rower jest bez oświetlenia. Elbląska policja gdzie była. ? Pewnie jechał Grunwaldzką w kierunku Gronowa i dalej starą siódemką. Dobrze że ktoś go nie rozjechał.
Złapali go ok 3 bo widać że rower jest bez oświetlenia. Elbląska policja gdzie była. ? Pewnie jechał Grunwaldzką w kierunku Gronowa i dalej starą siódemką. Dobrze że ktoś go nie rozjechał.