Wybrany wątek opinii

Złapali go ok 3 bo widać że rower jest bez oświetlenia. Elbląska policja gdzie była. ? Pewnie jechał Grunwaldzką w kierunku Gronowa i dalej starą siódemką. Dobrze że ktoś go nie rozjechał.
(2016.07.01)
Brawo!!! Świetna dedukcja!!! Powinieneś pracować w służbie operacyjnej!!! Jesteś niczym CBŚ, jak my Ci zasdraszczamy!!! Zgłoś się wezmą Cię bez weryfikacji:)
Miki:) (2016.07.01)
Powrót do komentarzy