UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powinni dopilnować żeby dojechał bez zsiadania z roweru do Ostródy i z powrotem na dworzec PKP w E-gu to przez jakiś czas nie wychodziłby z ośrodka.
Powinni dopilnować żeby dojechał bez zsiadania z roweru do Ostródy i z powrotem na dworzec PKP w E-gu to przez jakiś czas nie wychodziłby z ośrodka.