Wybrany wątek opinii

za kradziesz roweru 5 lat i tak własnie mamy narodziny. .. .. zamiast mu pomuc to najlepiej zamknąć normalnie kpina
(2016.07.01)
Pomoc to jedno, kradzież to drugie. Gdyby taki człowiek ukradł mi z głodu bochenek chleba i napój, to poszedłbym z nim do sklepu, żeby kupić mu jeszcze jeden bochenek. Ale roweru się nie zje. Degenerat doskonale wie, co jest zle, a co dobre.
(2016.07.02)
Powrót do komentarzy