UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo!!! Świetna dedukcja!!! Powinieneś pracować w służbie operacyjnej!!! Jesteś niczym CBŚ, jak my Ci zasdraszczamy!!! Zgłoś się wezmą Cię bez weryfikacji:)

Miki:)

Anuluj