Spowodował kolizję po pijanemu
fot. (arch. portEl.pl)
Policjanci z elbląskiej drogówki zatrzymali 57-letniego Mariana T. Mężczyzna jechał nissanem micrą i spowodował kolizję. Po badaniu alkotestem okazało się, że ma on ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za swoje zachowanie przed sądem.