Spowodował kolizję po pijanemu

5
17.09.2015
Spowodował kolizję po pijanemu
fot. (arch. portEl.pl)
Policjanci z elbląskiej drogówki zatrzymali 57-letniego Mariana T. Mężczyzna jechał nissanem micrą i spowodował kolizję. Po badaniu alkotestem okazało się, że ma on ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za swoje zachowanie przed sądem.
Do zdarzenia doszło wczoraj (16 września)  około godziny 20.30 w miejscowości Węgle – Żukowo. Tam 57-letni kierowca nissana zderzył się z vw golfem. Gdy na miejsce przyjechał policyjny patrol i przebadal 57-latka alkotestem okazało się, że jest on pijany. Mężczyzna miał w organizmie 1,04 promila alkoholu. Jego auto trafiło na policyjny parking. Zatrzymano mu także prawo jazdy. Teraz Marian T. stanie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
   
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

No i co?
(2015.09.17)

info

1  
  0
No i cała gmina nie trzeźwieje z radości :-)
(2015.09.17)
a taki był fajny JAPONSKIJ a tu pech zabrali i jeszcze dopier. .. ą. Tak powinno być i to już dawno temu no bo się udawało no nie. .. KARAŚ
(2015.09.18)
Brać pijanych wieśniaków w akcji! Szkoda tylko, że dopiero jak się coś stanie te pijackie mordy wychodzą na wierzch.
(2015.09.18)

info

0  
  0
Fidor pewnie jest zadowolony !!!Karaś dobry chłop!!! Ktory to juz raz idzie siedzieć ktoś wie?
polo18 (2015.09.19)

info

0  
  0