Wybrany wątek opinii

No i cała gmina nie trzeźwieje z radości :-)
(2015.09.17)
a taki był fajny JAPONSKIJ a tu pech zabrali i jeszcze dopier. .. ą. Tak powinno być i to już dawno temu no bo się udawało no nie. .. KARAŚ
(2015.09.18)
Powrót do komentarzy