Wybrany wątek opinii
No i cała gmina nie trzeźwieje z radości :-)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
a taki był fajny JAPONSKIJ a tu pech zabrali i jeszcze dopier. .. ą. Tak powinno być i to już dawno temu no bo się udawało no nie. .. KARAŚ
Do moderacji
Odpowiedz
0
0