UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a taki był fajny JAPONSKIJ a tu pech zabrali i jeszcze dopier. .. ą. Tak powinno być i to już dawno temu no bo się udawało no nie. .. KARAŚ
a taki był fajny JAPONSKIJ a tu pech zabrali i jeszcze dopier. .. ą. Tak powinno być i to już dawno temu no bo się udawało no nie. .. KARAŚ