Fidor pewnie jest zadowolony !!!Karaś dobry chłop!!! Ktory to juz raz idzie siedzieć ktoś wie?polo18
Fidor pewnie jest zadowolony !!!Karaś dobry chłop!!! Ktory to juz raz idzie siedzieć ktoś wie?