UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To sobie facet przez własną głupotę problemów narobił. Nie dosyć że swój samochód skasował, to najprawdopodobniej za pozostałe szkody (naprawa drugiego samochodu + instalacji świetlnej) też będzie płacił z własnej kieszeni, bo jego ubezpieczyciel regresem ściągnie z niego wszystkie koszty, a będzie tego wszystkiego na pewno grubo ponad 10 tysięcy złotych. Co trzeba mieć w głowie żeby siadać za kierownicę po pijaku narażając się na tak ogromne koszty?
Zennon.