UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jednak, dalej zryte łby jeżdżą po elbląskich drogach i nie tylko. Temu na Odrodzenia, też się spieszyło.
Jednak, dalej zryte łby jeżdżą po elbląskich drogach i nie tylko. Temu na Odrodzenia, też się spieszyło.