Wybrany wątek opinii

pijak, auto mu zezłomować przy okazji bo i bez prawka będzie tym szrotem wyklepanym w garażu jeździł
Art:) (2017.12.19)
@Art:) - loojtam loooojtam zaraz pijak, jakbysmy polacyz tego nie slyneli;-)
a-na-zdrowko (2017.12.19)
Powrót do komentarzy